Newsletter

Newsletter jest dla mnie najważniejszym medium, poprzez które buduję i utrzymuję relację z czytelnikami. Nigdzie indziej w social media nie publikuję podobnych treści.

Dla wszystkich zapisanych i chętnych subskrybentów, chcę również zorganizować w Warszawie konferencję dla rodziców o edukacji finansowej dzieci i młodzieży, zapraszając ekspertów, by we wspólnym, rodzinnym gronie zagłębić się jeszcze bardziej w tematy, które tutaj poruszam. Mam nadzieję, że pandemia już niebawem się skończy, bo naprawdę fajnie byłoby spotkać się z Tobą na żywo i wymienić swoje doświadczenia w temacie wychowania, rozwoju i edukacji finansowej i ekonomicznej.

Aktualnie zapisując się do newslettera, odbierzesz:

  • darmowy ebook o tym “Jak wprowadzić nastolatka w meandry prowadzenia domowego budżetu” – to ebook, który udostępniam także subskrybentom na swoim poprzednim blogu (wciąż dostępnym, choć już nieaktualizowanym) – StoMonet.pl

Dodatkowe materiały tworzone przeze mnie na bieżąco, są dołączane do cyklicznych i regularnych maili, które wysyłam średnio raz w tygodniu wszystkim zapisanym już czytelnikom.

Zapraszam.