młodzi przedsiębiorcy

Młodzi, którzy podbijają świat – co łączy ludzi, którzy osiągnęli biznesowy sukces przed 30-tką? Podcast Sto Monet #14

Młodzi przedsiębiorcy – piękni i bogaci – to stwierdzenie pasuje jak ulał do bohaterów dzisiejszego odcinka. Trzydziestka znakomitych młodych osobowości, których magazyn Forbes w 2020 r. umieścił na swojej liście jako tych, którzy podbijają świat. Wszyscy pochodzą z Polski, wszyscy w 2020 r. nie ukończyli 30 lat, a w swoim dorobku mają dochodowe i perspektywiczne firmy i miliony na kontach. Czy jest coś, co łączy wszystkich tych młodych ludzi? Jak wyglądała ich droga? Kto był lub jest dla nich wsparciem i co jest dla nich kluczowe zarówno w biznesie, jak i w życiu?

Jakie wnioski można wyciągnąć na podstawie ich historii? Czy ścieżka ich kariery może być inspiracją młodzieży? Na co powinni zwrócić uwagę rodzice, którzy chcieliby wychowywać swoje dzieci w duchu przedsiębiorczości? Jacy są młodzi przedsiębiorcy? O tym wszystkim w 14-stym odcinku podcastu Sto Monet.

Po przesłuchaniu tego odcinka dowiesz się:

  • kto znalazł się na liście 30 młodych i wyjątkowych Polaków przed 30-stką, którą w 2020 r. opublikował magazyn „Forbes”,
  • w jakich branżach działają,
  • jakie cechy posiadają Ci młodzi przedsiębiorcy,
  • jak wyglądała ich edukacja i rozwój,
  • kto wspierał ich w rozwoju,
  • co przyczyniło się do sukcesu ich biznesu,
  • jaka lekcja z ich historii i doświadczeń płynie dla rodziców, którzy chcieliby wychowywać swoje dzieci w duchu przedsiębiorczości.

Serdecznie zapraszam.

Listen to „Sto Monet #14. Młodzi, którzy podbijają świat – co łączy ludzi, którzy osiągnęli biznesowy sukces przed 30-tką.” on Spreaker.

Zapraszam do zapisania się na newsletter. Piszę regularnie i pojawiam się w skrzynce w niedzielę o godz. 10.

 

Podcast Sto Monet dostępny jest m.in tutaj:

iTunes – dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów,
Spreaker
You Tube – zapraszam do subskrybowania kanału.
Spotify

Jakie według Ciebie są kluczowe kompetencje, które decydują o powodzeniu w biznesie? Czy można ich nauczyć dzieci i młodzież? Jakie są najbardziej skuteczne metody ich nauki? Podziel się swoją opinią, czekam na Twój komentarz poniżej.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments